Звесткі аб аўдытарах — супрацоўніках аўдытарскіх арганізацый, якія атрымалі пасведчанні аб адпаведнасці кваліфікацыйным патрабаванням і патрабаванням да дзелавой рэпутацыі, што прад’яўляюцца да аўдытараў, якія аказваюць аўдытарскія паслугі ў банках, ААТ «Банк развіцця Рэспублікі Беларусь», НКФА, банкаўскіх групах і банкаўскіх холдынгах (далей — пасведчанні)

Інфармацыя размяшчаецца на рускай мове.

Прозвішча, імя,
імя па бацьку
Кантактная інфармацыя Дата, пратакол пасяджэння
спецыяльнай кваліфікацыйнай
камісіі, на якім прынята рашэнне
аб выдачы пасведчання
Дата заканчэння
тэрміну дзеяння пасведчання
№ пасведчання
1. Шмарловская Светлана Сергеевна 13.08.2003, протокол № 6 19.07.2022 2
2. Богданкевич Ольга Александровна 30.11.2004, протокол № 12 18.10.2022 3
3. Лащенко Павел Анатольевич 27.10.2004, протокол № 11 17.10.2022 8
4. Маханькова Светлана Владимировна 13.08.2003, протокол № 6 13.06.2023 9
5. Папковский Анатолий Иванович 30.11.2004, протокол № 12 28.11.2022 13
6. Савчук Тамара Константиновна 17.09.2003, протокол № 8 19.07.2022 18
7. Теляк Елена Владимировна 10.09.2008, протокол № 4 16.06.2023 19
8. Кононов Александр Васильевич 24.12.2003, протокол № 10 02.12.2022 20
9. Рабыко Ирина Николаевна 27.01.2004, протокол № 2 25.08.2022 21
10. Глинков Николай Алексеевич 27.10.2004, протокол № 11 03.08.2022 22
11. Ефремова Людмила Степановна 30.11.2004, протокол № 12 19.10.2022 24
12. Ляховченко Наталья Викторовна 15.03.2006, протокол № 3 14.02.2023 29
13. Абойшева Анна Михайловна 20.09.2006, протокол № 8 30.06.2023 30
14. Симонова Тамара Николаевна 04.12.2006, протокол № 9 10.11.2023 31
15. Протащик Светлана Николаевна 14.02.2007, протокол № 1 27.12.2023 32
16. Волкова Светлана Анатольевна 12.09.2007, протокол № 5 18.07.2024 36
17. Смоленчук Сергей Михайлович 12.09.2007, протокол № 5 19.07.2024 37
18. Папковская Татьяна Викторовна 26.12.2007, протокол № 7 15.10.2024 38
19. Семенюк Ольга Васильевна 26.12.2007, протокол № 7 02.10.2024 39
20. Гуляев Никита Владимирович 26.12.2007, протокол № 7 05.10.2024 40
21. Петух Алексей Геннадьевич 26.11.2008, протокол № 5 21.10.2022 42
22. Бакулин Юрий Михайлович 26.11.2008, протокол № 5 22.09.2022 43
23. Сурмач Андрей Петрович 24.12.2008, протокол № 6 03.11.2022 45
24. Апарович Алеся Николаевна 07.10.2009, протокол № 4 05.09.2023 48
25. Беленький Илья Дмитриевич 11.11.2009, протокол № 5 08.09.2023 49
26. Бабицкая Марина Михайловна 23.03.2010, протокол № 1 22.12.2023 51
27. Верещагина Ирина Владимировна 01.12.2010, протокол № 7 01.11.2024 55
28. Нестер Владимир Петрович 01.12.2010, протокол № 7 29.10.2024 56
29. Лобановский Александр Александрович 01.12.2010, протокол № 7 30.10.2024 57
30. Кучинская Галина Васильевна 20.01.2011, протокол № 1 28.11.2024 58
31. Лобан Александра Андреевна 15.06.2011, протокол № 3 03.05.2022 60
32. Чигилейчик Елена Анатольевна 15.06.2011, протокол № 3 27.03.2025 61
33. Кузнецова Вера Сергеевна 13.10.2011, протокол № 5 11.08.2022 62
34. Разуванов Александр Иванович 14.12.2011, протокол № 7 24.11.2022 63
35. Старовойтова Алеся Михайловна 14.12.2011, протокол № 7 21.10.2022 64
36. Степанеева Ольга Игоревна 14.12.2011, протокол № 7 15.11.2022 65
37. Тишкевич Анастасия Васильевна 06.03.2012, протокол № 2 15.02.2023 67
38. Борисенко Татьяна Михайловна 24.10.2012, протокол № 8 23.08.2023 68
39. Карабец Ирина Иосифовна 13.12.2012, протокол № 10 02.11.2023 69
40. Марченко Ольга Игоревна 28.01.2013, протокол № 1 10.01.2024 70
41. Бекешко Дмитрий Александрович 09.10.2013, протокол № 17 24.09.2024 71
42. Кирслите Рената Видмантовна 14.11.2013, протокол № 18 16.10.2024 72
43. Коваленко Иван Иванович 04.12.2013, протокол № 19 16.11.2024 73
44. Станкевич Иван Вячеславович 15.01.2014, протокол № 1 10.12.2024 74
45. Пинчук Дина Геннадьевна 19.06.2014, протокол № 13 19.05.2022 76
46. Косякова Ольга Сергеевна 19.06.2014, протокол № 13 27.04.2017 77
47. Коморный Сергей Михайлович 19.06.2014, протокол № 13 06.06.2022 78
48. Лузгина Светлана Валерьевна 13.08.2014, протокол № 17 12.07.2022 79
49. Павленко Василий Сергеевич 10.09.2014, протокол № 18 25.08.2022 81
50. Вольскис Эдгарс 10.09.2014, протокол № 18 22.08.2022 82
51. Сырникова Екатерина Владимировна 15.10.2014, протокол № 20 11.08.2022 83
52. Врублевская Анна Георгиевна 26.11.2014, протокол № 23 01.11.2022 85
53. Леневич Андрей Анатольевич 26.11.2014, протокол № 23 17.11.2022 86
54. Ярмакович Ольга Михайловна 26.11.2014, протокол № 23 17.11.2022 87
55. Крошка Вера Владимировна 26.11.2014, протокол № 23 15.11.2022 88
56. Замковец Александр Анатольевич 22.01.2015, протокол № 1 10.01.2023 89
57. Папковская Мария Анатольевна 09.04.2015, протокол № 8 17.03.2022 90
58. Лагуткина Надежда Александровна 28.05.2015, протокол № 12 03.05.2023 91
59. Демидович Наталья Сигизмундовна 02.07.2015, протокол № 13 15.06.2023 92
60. Мисюк Анрей Сергеевич 21.01.2016, протокол № 1 10.01.2024 93
61. Шаченкова Мария Александровна 21.01.2016, протокол № 1 29.11.2023 94
62. Крищанович Александра Александровна 03.11.2016, протокол № 13 03.10.2024 96
63. Нестеренко Людмила Александровна 03.11.2016, протокол № 13 12.10.2024 97
64. Федорова Ирина Николаевна 05.12.2016, протокол № 14 31.10.2024 98
65. Пацикайлик Светлана Николаевна 16.03.2017, протокол № 4 31.12.2024 99
66. Рассолько Маргарита Владимировна 16.03.2017, протокол № 4 31.12.2024 100
67. Тимофиевич Дмитрий Михайлович 15.06.2017, протокол № 10 03.06.2022 102
68. Нацевская Елена Александровна 23.08.2017, протокол № 15 28.07.2022 103
69. Бахар Ольга Александровна 15.09.2017, протокол № 17 05.09.2022 104
70. Коршун Александр Иванович 11.01.2018, протокол № 1 23.12.2022 105
71. Тихонов Олег Валерьевич 08.02.2018, протокол № 2 13.01.2023 106
72. Данильчик Юлия Владимировна 08.02.2018, протокол № 2 17.01.2023 107
73. Жизневская Екатерина Олеговна 22.03.2018, протокол № 4 06.03.2023 108
74. Киреева Юлия Геннадьевна 14.04.2018, протокол № 6 07.04.2023 109
75. Скуратович Виктория Евгеньевна 21.06.2018, протокол № 9 19.06.2023 110
76. Кель Ольга Романовна 06.12.2018, протокол № 18 16.11.2023 111
77. Становая Ольга Викторовна 31.01.2019, протокол № 2 16.01.2024 112
78. Клименкова Анастасия Владимировна 31.01.2019, протокол № 2 17.01.2024 113
79. Далидович Екатерина Сергеевна 15.08.2019, протокол № 12 07.08.2024 114
80. Фомченко Анна Геннадьевна 12.09.2019, протокол № 13 28.08.2024 115
81. Сергиенко Екатерина Юрьевна 03.10.2019, протокол № 14 04.09.2024 116
82. Запруцкая Валерия Михайловна 03.10.2019, протокол № 14 26.09.2024 117
83. Затогина Виолетта Гарриевна 13.02.2020, протокол № 3 15.01.2025 118
84. Микулич Елена Сергеевна 12.03.2020, протокол № 4 03.03.2025 119
85. Наливайко Елена Андреевна +375297626887 23.04.2020, протокол № 6 23.04.2025 120
86. Романович Николай Евгеньевич nikolay-1990@tut.by, +375336310277 20.08.2020, протокол № 17 20.08.2025 121
87. Попроцкая Ольга Александровна opoprotskaya@gmail.com, +375299989454 08.10.2020, протокол № 21 08.10.2025 122
Прозвішча, імя,
імя па бацьку,
кантактная інфармацыя
Дата, пратакол пасяджэння
спецыяльнай кваліфікацыйнай
камісіі, на якім прынята рашэнне
аб выдачы пасведчання
Дата заканчэння
тэрміну дзеяння пасведчання
№ пасведчання
1. Шмарловская Светлана Сергеевна 13.08.2003, протокол № 6 19.07.2022 2
2. Богданкевич Ольга Александровна 30.11.2004, протокол № 12 18.10.2022 3
3. Лащенко Павел Анатольевич 27.10.2004, протокол № 11 17.10.2022 8
4. Маханькова Светлана Владимировна 13.08.2003, протокол № 6 13.06.2023 9
5. Папковский Анатолий Иванович 30.11.2004, протокол № 12 28.11.2022 13
6. Савчук Тамара Константиновна 17.09.2003, протокол № 8 19.07.2022 18
7. Теляк Елена Владимировна 10.09.2008, протокол № 4 16.06.2023 19
8. Кононов Александр Васильевич 24.12.2003, протокол № 10 02.12.2022 20
9. Рабыко Ирина Николаевна 27.01.2004, протокол № 2 25.08.2022 21
10. Глинков Николай Алексеевич 27.10.2004, протокол № 11 03.08.2022 22
11. Ефремова Людмила Степановна 30.11.2004, протокол № 12 19.10.2022 24
12. Ляховченко Наталья Викторовна 15.03.2006, протокол № 3 14.02.2023 29
13. Абойшева Анна Михайловна 20.09.2006, протокол № 8 30.06.2023 30
14. Симонова Тамара Николаевна 04.12.2006, протокол № 9 10.11.2023 31
15. Протащик Светлана Николаевна 14.02.2007, протокол № 1 27.12.2023 32
16. Волкова Светлана Анатольевна 12.09.2007, протокол № 5 18.07.2024 36
17. Смоленчук Сергей Михайлович 12.09.2007, протокол № 5 19.07.2024 37
18. Папковская Татьяна Викторовна 26.12.2007, протокол № 7 15.10.2024 38
19. Семенюк Ольга Васильевна 26.12.2007, протокол № 7 02.10.2024 39
20. Гуляев Никита Владимирович 26.12.2007, протокол № 7 05.10.2024 40
21. Петух Алексей Геннадьевич 26.11.2008, протокол № 5 21.10.2022 42
22. Бакулин Юрий Михайлович 26.11.2008, протокол № 5 22.09.2022 43
23. Сурмач Андрей Петрович 24.12.2008, протокол № 6 03.11.2022 45
24. Апарович Алеся Николаевна 07.10.2009, протокол № 4 05.09.2023 48
25. Беленький Илья Дмитриевич 11.11.2009, протокол № 5 08.09.2023 49
26. Бабицкая Марина Михайловна 23.03.2010, протокол № 1 22.12.2023 51
27. Верещагина Ирина Владимировна 01.12.2010, протокол № 7 01.11.2024 55
28. Нестер Владимир Петрович 01.12.2010, протокол № 7 29.10.2024 56
29. Лобановский Александр Александрович 01.12.2010, протокол № 7 30.10.2024 57
30. Кучинская Галина Васильевна 20.01.2011, протокол № 1 28.11.2024 58
31. Лобан Александра Андреевна 15.06.2011, протокол № 3 03.05.2022 60
32. Чигилейчик Елена Анатольевна 15.06.2011, протокол № 3 27.03.2025 61
33. Кузнецова Вера Сергеевна 13.10.2011, протокол № 5 11.08.2022 62
34. Разуванов Александр Иванович 14.12.2011, протокол № 7 24.11.2022 63
35. Старовойтова Алеся Михайловна 14.12.2011, протокол № 7 21.10.2022 64
36. Степанеева Ольга Игоревна 14.12.2011, протокол № 7 15.11.2022 65
37. Тишкевич Анастасия Васильевна 06.03.2012, протокол № 2 15.02.2023 67
38. Борисенко Татьяна Михайловна 24.10.2012, протокол № 8 23.08.2023 68
39. Карабец Ирина Иосифовна 13.12.2012, протокол № 10 02.11.2023 69
40. Марченко Ольга Игоревна 28.01.2013, протокол № 1 10.01.2024 70
41. Бекешко Дмитрий Александрович 09.10.2013, протокол № 17 24.09.2024 71
42. Кирслите Рената Видмантовна 14.11.2013, протокол № 18 16.10.2024 72
43. Коваленко Иван Иванович 04.12.2013, протокол № 19 16.11.2024 73
44. Станкевич Иван Вячеславович 15.01.2014, протокол № 1 10.12.2024 74
45. Пинчук Дина Геннадьевна 19.06.2014, протокол № 13 19.05.2022 76
46. Косякова Ольга Сергеевна 19.06.2014, протокол № 13 27.04.2017 77
47. Коморный Сергей Михайлович 19.06.2014, протокол № 13 06.06.2022 78
48. Лузгина Светлана Валерьевна 13.08.2014, протокол № 17 12.07.2022 79
49. Павленко Василий Сергеевич 10.09.2014, протокол № 18 25.08.2022 81
50. Вольскис Эдгарс 10.09.2014, протокол № 18 22.08.2022 82
51. Сырникова Екатерина Владимировна 15.10.2014, протокол № 20 11.08.2022 83
52. Врублевская Анна Георгиевна 26.11.2014, протокол № 23 01.11.2022 85
53. Леневич Андрей Анатольевич 26.11.2014, протокол № 23 17.11.2022 86
54. Ярмакович Ольга Михайловна 26.11.2014, протокол № 23 17.11.2022 87
55. Крошка Вера Владимировна 26.11.2014, протокол № 23 15.11.2022 88
56. Замковец Александр Анатольевич 22.01.2015, протокол № 1 10.01.2023 89
57. Папковская Мария Анатольевна 09.04.2015, протокол № 8 17.03.2022 90
58. Лагуткина Надежда Александровна 28.05.2015, протокол № 12 03.05.2023 91
59. Демидович Наталья Сигизмундовна 02.07.2015, протокол № 13 15.06.2023 92
60. Мисюк Анрей Сергеевич 21.01.2016, протокол № 1 10.01.2024 93
61. Шаченкова Мария Александровна 21.01.2016, протокол № 1 29.11.2023 94
62. Крищанович Александра Александровна 03.11.2016, протокол № 13 03.10.2024 96
63. Нестеренко Людмила Александровна 03.11.2016, протокол № 13 12.10.2024 97
64. Федорова Ирина Николаевна 05.12.2016, протокол № 14 31.10.2024 98
65. Пацикайлик Светлана Николаевна 16.03.2017, протокол № 4 31.12.2024 99
66. Рассолько Маргарита Владимировна 16.03.2017, протокол № 4 31.12.2024 100
67. Тимофиевич Дмитрий Михайлович 15.06.2017, протокол № 10 03.06.2022 102
68. Нацевская Елена Александровна 23.08.2017, протокол № 15 28.07.2022 103
69. Бахар Ольга Александровна 15.09.2017, протокол № 17 05.09.2022 104
70. Коршун Александр Иванович 11.01.2018, протокол № 1 23.12.2022 105
71. Тихонов Олег Валерьевич 08.02.2018, протокол № 2 13.01.2023 106
72. Данильчик Юлия Владимировна 08.02.2018, протокол № 2 17.01.2023 107
73. Жизневская Екатерина Олеговна 22.03.2018, протокол № 4 06.03.2023 108
74. Киреева Юлия Геннадьевна 14.04.2018, протокол № 6 07.04.2023 109
75. Скуратович Виктория Евгеньевна 21.06.2018, протокол № 9 19.06.2023 110
76. Кель Ольга Романовна 06.12.2018, протокол № 18 16.11.2023 111
77. Становая Ольга Викторовна 31.01.2019, протокол № 2 16.01.2024 112
78. Клименкова Анастасия Владимировна 31.01.2019, протокол № 2 17.01.2024 113
79. Далидович Екатерина Сергеевна 15.08.2019, протокол № 12 07.08.2024 114
80. Фомченко Анна Геннадьевна 12.09.2019, протокол № 13 28.08.2024 115
81. Сергиенко Екатерина Юрьевна 03.10.2019, протокол № 14 04.09.2024 116
82. Запруцкая Валерия Михайловна 03.10.2019, протокол № 14 26.09.2024 117
83. Затогина Виолетта Гарриевна 13.02.2020, протокол № 3 15.01.2025 118
84. Микулич Елена Сергеевна 12.03.2020, протокол № 4 03.03.2025 119
85. Наливайко Елена Андреевна,
+375297626887
23.04.2020, протокол № 6 23.04.2025 120
86. Романович Николай Евгеньевич,
nikolay-1990@tut.by, +375336310277
20.08.2020, протокол № 17 20.08.2025 121
87. Попроцкая Ольга Александровна,
opoprotskaya@gmail.com, +375299989454
08.10.2020, протокол № 21 08.10.2025 122

Звесткі аб аўдытарах, у якіх ануляваны пасведчанні (пачынаючы з 2007 года)

Інфармацыя размяшчаецца на рускай мове.

Прозвішча, імя,
імя па бацьку
Кантактная інфармацыя № пасведчання Дата, пратакол пасяджэння
спецыяльнай кваліфікацыйнай камісіі,
на якім прынята рашэнне аб выдачы пасведчання
Падстава для прыняцця рашэння
аб ануляванні пасведчання, дата, пачынаючы з якой
пасведчанне лічыцца ануляваным
1. Корчагин Олег Иванович
23
27.10.2004, протокол № 11 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.11.08 №5, 26.11.2008
2. Крайко Илья Сергеевич
6
15.06.2005, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 27.02.09 №1, 27.02.2009
3. Ткачук Сергей Семенович
1
13.08.2003, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 13.10.11 №5, 13.10.2011
4. Купчинова Ольга Витальевна
25
30.11.2004, протокол № 12 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 13.10.11 №5, 13.10.2011
5. Ракова Татьяна Игоревна
14
15.06.2005, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 14.12.11 №7, 14.12.2011
6. Михаленя Владимир Дмитриевич
11
15.03.2006, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 06.03.12 №2, 06.03.2012
7. Анпилогова Анна Александровна
50
23.03.2010, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 28.01.13 №1, 28.01.2013
8. Мелешко Максим Владимирович
53
01.12.2010, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 14.11.13 №18, 14.11.2013
9. Быковская Елена Владимировна
28
15.03.2006, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 06.03.14 №4, 06.03.2014
10. Волкова Татьяна Николаевна
41
27.08.2008, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.06.14 №14, 26.06.2014
11. Роговец Елена Болеславовна
44
26.11.2008, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 19.11.14 №22, 19.11.2014
12. Затковская Анна Георгиевна
66
06.03.2012, протокол № 2 письмо Национального банка от 21.11.14 №29-06/617, 21.11.2014
13. Корнев Роман Васильевич
27
02.02.2006, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.11.14 №23, 26.11.2014
14. Житомирская Оксана Геннадьевна
35
12.09.2007, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.06.16 №9, 24.06.2016
15. Кострова Лидия Васильевна
59
20.01.2011, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 22.12.16 №16, 22.12.2016
16. Станкевич Вячеслав Зиновьевич
75
06.03.2014, протокол № 4 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 16.03.17 №4, 16.03.2017
17. Михаленя Владимир Дмитриевич
80
13.08.2014, протокол № 17 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 20.07.17 №12, 20.07.2017
18. Трикоза Людмила Васильевна
15
30.11.2004, протокол № 12 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.10.17 №18, 26.10.2017
19. Данченко Андрей Николаевич
47
13.03.2009, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 21.12.17 №23, 21.12.2017
20. Горина Нина Николаевна
46
13.03.2009, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 08.02.18 №2, 08.02.2018
21. Стёпкин Юрий Иванович
33
14.02.2007, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 17.01.19 №1, 17.01.2019
22. Павлова Нина Васильевна
34
08.08.2007, протокол № 4 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
23. Грушевич Олег Владимирович
52
07.09.2010, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
24. Сербун Дарья Владимировна
95
04.08.2016, протокол № 10 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
25. Яцыно Сергей Александрович
54
01.12.2010, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.10.19 №15, 24.10.2019
26. Косяков Андрей Анатольевич
84
15.10.2014, протокол № 20 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.10.19 №15, 24.10.2019
27. Подворская Катарина Юрьевна
101
20.04.2017, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 23.04.20 №6, 23.04.2020
Прозвішча, імя,
імя па бацьку,
кантактная інфармацыя
№ пасведчання Дата, пратакол пасяджэння
спецыяльнай кваліфікацыйнай камісіі,
на якім прынята рашэнне аб выдачы пасведчання
Падстава для прыняцця рашэння
аб ануляванні пасведчання, дата, пачынаючы з якой
пасведчанне лічыцца ануляваным
1. Корчагин Олег Иванович 23 27.10.2004, протокол № 11 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.11.08 №5, 26.11.2008
2. Крайко Илья Сергеевич 6 15.06.2005, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 27.02.09 №1, 27.02.2009
3. Ткачук Сергей Семенович 1 13.08.2003, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 13.10.11 №5, 13.10.2011
4. Купчинова Ольга Витальевна 25 30.11.2004, протокол № 12 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 13.10.11 №5, 13.10.2011
5. Ракова Татьяна Игоревна 14 15.06.2005, протокол № 6 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 14.12.11 №7, 14.12.2011
6. Михаленя Владимир Дмитриевич 11 15.03.2006, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 06.03.12 №2, 06.03.2012
7. Анпилогова Анна Александровна 50 23.03.2010, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 28.01.13 №1, 28.01.2013
8. Мелешко Максим Владимирович 53 01.12.2010, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 14.11.13 №18, 14.11.2013
9. Быковская Елена Владимировна 28 15.03.2006, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 06.03.14 №4, 06.03.2014
10. Волкова Татьяна Николаевна 41 27.08.2008, протокол № 3 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.06.14 №14, 26.06.2014
11. Роговец Елена Болеславовна 44 26.11.2008, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 19.11.14 №22, 19.11.2014
12. Затковская Анна Георгиевна 66 06.03.2012, протокол № 2 письмо Национального банка от 21.11.14 №29-06/617, 21.11.2014
13. Корнев Роман Васильевич 27 02.02.2006, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.11.14 №23, 26.11.2014
14. Житомирская Оксана Геннадьевна 35 12.09.2007, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.06.16 №9, 24.06.2016
15. Кострова Лидия Васильевна 59 20.01.2011, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 22.12.16 №16, 22.12.2016
16. Станкевич Вячеслав Зиновьевич 75 06.03.2014, протокол № 4 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 16.03.17 №4, 16.03.2017
17. Михаленя Владимир Дмитриевич 80 13.08.2014, протокол № 17 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 20.07.17 №12, 20.07.2017
18. Трикоза Людмила Васильевна 15 30.11.2004, протокол № 12 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 26.10.17 №18, 26.10.2017
19. Данченко Андрей Николаевич 47 13.03.2009, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 21.12.17 №23, 21.12.2017
20. Горина Нина Николаевна 46 13.03.2009, протокол № 2 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 08.02.18 №2, 08.02.2018
21. Стёпкин Юрий Иванович 33 14.02.2007, протокол № 1 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 17.01.19 №1, 17.01.2019
22. Павлова Нина Васильевна 34 08.08.2007, протокол № 4 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
23. Грушевич Олег Владимирович 52 07.09.2010, протокол № 5 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
24. Сербун Дарья Владимировна 95 04.08.2016, протокол № 10 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 25.07.19 №11, 25.07.2019
25. Яцыно Сергей Александрович 54 01.12.2010, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.10.19 №15, 24.10.2019
26. Косяков Андрей Анатольевич 84 15.10.2014, протокол № 20 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 24.10.19 №15, 24.10.2019
27. Подворская Катарина Юрьевна 101 20.04.2017, протокол № 7 протокол заседания специальной квалификационной комиссии от 23.04.20 №6, 23.04.2020